6 178 ₸
5 242 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.414 |
| Қаптамадағы биіктік | 8 |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | Қос блистер |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 205 |
| Кесетін бөліктің ені | 7 |
| Штрих-код | 4044996044354 |