Жұмыстың ұзақ мерзімді ресурсы оңтайлы таңдалған байламдағы алмаз ұнтағының жоғары концентрациясымен қамтамасыз етіледі. Дискіде сегменттердің "саңылауларының" болуына байланысты өңдеу процесі кесу өнімдерін тиімді шығарумен жүзеге асырылады. Диск бетонды, темірбетонды, мәрмәрді құрғақ кесуде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.158 |
| Қаптамадағы биіктік | 7 |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | Қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Кесетін бөліктің ені | 7 |
| Штрих-код | 4044996032061 |