Кәсіби кескіш диск әртүрлі маркалы темірбетонды, кірпішті, табиғи тасты, металды, пластикті және т.б. құрғақ кесуге арналған.
Назар аударыңыз! Қолданар алдында дискіні пайдалану жөніндегі нұсқаулықты міндетті түрде оқып шығыңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.18 |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, тас, арматураланған бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | Қос блистер |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 190 |
| Кесетін бөліктің ені | 2.2 |
| Штрих-код | 4044996162881 |