17 101 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Кәсіби кескіш диск әртүрлі маркалы темірбетонды, кірпішті, табиғи тасты, металды, пластикті және т.б. құрғақ кесуге арналған.
Назар аударыңыз! Қолданар алдында дискіні пайдалану жөніндегі нұсқаулықты міндетті түрде оқып шығыңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.72 |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, тас, арматураланған бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | Қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 300 |
| Кесетін бөліктің ені | 2.6 |
| Штрих-код | 4044996162898 |