


6 830 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Ол ағаш және металл беттерін өрескел тазалауға, тотты, кірді кетіруге, бояулар мен лактарды кетіруге және дәнекерленген жіктерді тегістеуішпен (тегістеуіш) тазалауға қолданылады. N макс 4500 айн/мин.
Тегіс пішін бұрыштарда, иілулерде және басқа жету қиын жерлерде өңдеуге мүмкіндік береді.
Жұмыс барысында жеке қорғаныс құралдарын (көзілдірік, респиратор, құлаққап, қолғап, аяқ киім) пайдалану қажет.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.9 |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Диаметрі | 200 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 202 |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | 22.2 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сым түрі | бұралған |
| Нысан | жазық |
| Қаптамадағы ені | 202 |
| Штрих-код | 4044996163956 |