Ол ағаш және металл беттерін жұмсақ тазалау, тотты, кірді кетіру, бояу жабындарын кетіру және дәнекерлеу қосылыстарын тегістеуішпен (тегістеуіш) тазалау үшін қолданылады. N макс 4500 айн/мин.
Тегіс пішін бұрыштарда, иілулерде және басқа жету қиын жерлерде өңдеуге мүмкіндік береді.
Жұмыс барысында жеке қорғаныс құралдарын (көзілдірік, респиратор, құлаққап, қолғап, аяқ киім) пайдалану қажет.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.13 |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 105 |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | 22.2 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сым түрі | бұралған |
| Нысан | жазық |
| Қаптамадағы ені | 105 |
| Штрих-код | 4044996163963 |