| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.575 |
| Қаптамадағы биіктік | 70 |
| Диаметрі | 62.5 мм |
| Жіптің диаметрі | 1/2" |
| Қаптамадағы ұзындығы | 72 |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | оң |
| Конустық құбырлы бұранда | 1/2" |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код | 4044996051802 |