| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.58 |
| Қаптамадағы биіктік | 69 |
| Диаметрі | 65 мм |
| Жіптің диаметрі | 3/4" |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | оң |
| Конустық құбырлы бұранда | 3/4" |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код | 4044996051819 |