| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.74 |
| Қаптамадағы биіктік | 73 |
| Диаметрі | 74.5 мм |
| Жіптің диаметрі | 1" |
| Қаптамадағы ұзындығы | 78 |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | оң |
| Конустық құбырлы бұранда | 1" |
| Қаптамадағы ені | 78 |
| Штрих-код | 4044996051796 |