511-06570R құрал-сайман қорапшасы қол құралдары мен керек-жарақтарды сақтау үшін қолданылады. Техникалық қызмет көрсету станциялары, автожөндеу шеберханалары және жөндеу кәсіпорындары үшін жарамды. Үстіңгі бөліктің өлшемдері 640 x 290 x 115 мм, ал қалғандары 170 x 270 x 40 мм, 570 x 270 x 40 мм және 570 x 270 x 65 мм.
Таза салмағы, кг: 22,8
Қаптамасыз габариттері, мм: 658 х 308 х 370
Биіктігі, мм: 370
Ені, мм: 308
Ұзындығы, мм: 658
Қол құралына арналған тапсырма
Форма-фактор: жәшік (кейс)
Материал: металл
Соққыға төзімді корпус: жоқ
Металл тұтқа: иә
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бөлімшелер/қалталар саны | 8 |
| Материал | Металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Портативті қорап |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 22.8 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Ұзындығы | 658 мм |
| Ені | 308 мм |