Металлға арналған Bosch 2.608.600.223 иілген тегістеу қабығы дискі, сызықтық айналу жылдамдығы 80 м/с аспайтын қолмен бұрыштық тегістеуіштерге арналған. Өлшемдері 125х6х22,23 мм. Ерекшелік А 30 Т BF.
Қалыңдығы, мм 6
Тегістеуіш дискінің түрі
Диаметрі, мм 125
Қону диаметрі, мм 22.2
Тегістеу дискісінің түрі
Металл бойынша тағайындау
Пішіні ойыс
Фланецке орнату
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Өңдеу түрі | Тегістеу |
| сыртқы диаметрі | 125 мм |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| қызметі | Тегістеу |
| Материалды өңдеу | Металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалыңдығы | 6 мм |