



Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Malien NSK-100BS салалық кабельдік қайшылар максималды диаметрі 100 мм-ге дейінгі мыс немесе алюминий өткізгіштері бар брондалған электр кабельдерінің барлық түрлерін көлденең кесуге арналған.
Құралдың тұтқалары телескопиялық болып табылады, соның арқасында құралдың ұзындығын 465-тен 625 мм-ге дейін орнатуға болады.
Монолитті қайшы қалақтары термиялық өңдеуді қолдана отырып, берік болаттан жасалған, бұл кәдімгі қайшымен салыстырғанда қайшының жұмыс істеу қабілетін арттырады. Секторлық қайшылар ыңғайлы конструкцияға ие, ол кесудің кез келген кезеңінде қалақтардың құлпын ашуға және кабельді бір қолмен кесуге мүмкіндік береді.
НСК-100БС кабельдік секторлық қайшылар, артықшылықтары:
Пышақтардың жоғары қаттылығы брондалған бұрандалы мыс және алюминий кабельдерін, соның ішінде болат өзегі бар кабельді және мырышталған болат сымнан жасалған брондалған саңылаулары бар кабельді өңдеуге мүмкіндік береді, сонымен қатар теңіз кабелін кесу үшін қайшыны пайдалануға болады. мырышталған болат сымнан жасалған қос бұрандалы броньмен және тығыздағыш қабаттарымен.
Сенімді механизм, салалық қалақтар және телескопиялық тұтқалар тіпті үлкен секциялы мыс брондалған кабельдерді де тез және оңай кесуге мүмкіндік береді.
| Артикул | 860127 |
| Кабельдің максималды диаметрі, мм | 100 |
| Қаптамадағы тауардың габариттік өлшемдері, ЛхШхВ, мм | 630х300х65 |
| Кабель түрі | Көп тармақты мыс және алюминий кабель, оның ішінде мырышталған болат сымнан жасалған сауыт-саймандары бар. |
| Қапталған тауардың салмағы, кг | 7.8 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Малиен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сымның, сымарқанның максималды диаметрі | 100 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрал түрі | секторлық қайшылар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.8 кг |
| Биіктігі | 65 мм |
| Ұзындығы | 630 мм |
| Ені | 300 мм |