Малиен СГШ-150 гидравликалық шиналарды өңдейтін станок қалыңдығы 12 мм-ге дейін және ені 150 мм-ге дейін мыс және алюминий ток өткізгіш шиналарды кесуге, майыстыруға және тесуге арналған.
Станок жабдықталған барлық қажетті құрылғылармен жедел өңдеу үшін электротехникалық шиналар: оның құрамына шиногиб, шинорез және шиндыр кіреді, олар бекітілген жылжымалы үстелде және іс-қимыл электрогидравлической сорғы станциясымен ЭГНС-7070/М1 (жеткізілім жиынтығына кіреді), ол қосылады айнымалы ток 220В. Жоғары қысымды шлангтар электрогидравликалық сорғы станциясын гидравликалық қосқыш арқылы шина өңдеу құралдарына қосады.
Жұмысты бастамас бұрын қосқыш таңдалған құралға сәйкес келетін орынға орнатылады. Басқышты басқан кезде электр қозғалтқышы жүйеге жұмыс сұйықтығын айдайтын және тиісті құралды іске қосатын сорғыны іске қосады.
Авариялық тоқтату түймесі қарастырылған.
Қозғалыс ыңғайлылығы үшін машина доңғалақ тіректерімен жабдықталған.
Шинаны кесу және шинаны майыстыру үшін шинаны станоктың тік осіне қатысты ортаға келтіруге арналған кіріктірілген құрылғы қарастырылған. Көлденең бетке таразы орнатылған, ол станок операторына шинаны қажетті бұрышқа бүгуге көмектеседі.
R5 және R10 ауыспалы иілу бұрышы шинаны әртүрлі қалыңдықта бүгуге мүмкіндік береді.
Жинақтау
Сипаттамалары:
| Артикул | 860070 |
| Желінің кернеуі, В | 220 |
| Пайдаланылған май | ВМГЗ немесе аналогтары |
| Қаптамадағы тауардың габариттік өлшемдері, ЛхШхВ, мм | 900x900x1260 |
| Шиногиб гидроцилиндрінің күші, т | 20 |
| Шинаның максималды ені (шиногиб) | 150 мм |
| Иілудің максималды бұрышы, ° | 90 градус |
| Шинаның максималды ені (шинорез), мм | 150 мм |
| Май станциясының, бардың жұмыс қысымы | 700 |
| Мыс шинасының максималды қалыңдығы, мм | 12 |
| Жиынтықта перфорацияға арналған саптамалардың диаметрлері, мм | 10,5; 13,8; 17,0; 20,5 |
| Қапталған тауардың салмағы, кг | 160 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Малиен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 220 В |
| Жалпы параметрлер | |
| Ені | 150 мм |
| Негізгілері | |
| Мыс шинасының максималды қалыңдығы | 10 мм |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 ° |
| Май станциясының жұмыс қысымы | 700 бар |
| Шиногиб гидроцилиндрінің күші | 20 т |