Майлау МС 5117-2 – литий кешенді қоюландырғыш негізіндегі көп мақсатты ЕР жағармайы. Құрамында тозуға қарсы және ұстауға қарсы қоспалар бар.
Қолдану:
Мойынтіректер мен агрегаттарды (пресс-грануляторларды) жоғары температурада, соққы жүктемелерінде, орташа және төмен жылдамдықта ұзақ мерзімді пайдалану жағдайында майлауға арналған. Тотығуға қарсы жоғары қасиеттерге ие.
Артықшылықтары:
| Жұмыс диапазоны t° | -20°C/+180°C |
| Қысқа мерзімді жұмыс t°C | +200°C дейін |
| АБҚ үшін ең төменгі температура | -5°C |
| NLGI бойынша консистенция сыныбы | 2 |
| Негізгі майдың тұтқырлығы 40°C температурада, кСт | 680 |
| Ыстыққа төзімділік | |
| Аязға төзімділік | |
| Жоғары жүктемелер: | |
| Суға төзімділік | |
| Түйін жылдамдығы |
Жағармайларды ауыстырады:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ВМП |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қара |
| ӘТК | |
| Қаптама | Картридж |
| Өлшеп-орау | 400 мл |