Кез келген нивелирлеу және проекциялау тапсырмаларын орындауға арналған қарапайым шешім
жеткізу көлемі: GLL 3-50 Professional
Тапсырыс нөмірі 0 601 063 800
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жұмыс ауқымы | 10 м |
| Габариттер | |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Жұмыс уақыты, макс. | 1 сәулелік режимде 18 сағат |
| Биіктігі (1) | 117 |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Ұзындығы (1) | 146 |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Перпендикулярдың айрықша дәлдігі | ± 0,6 мм/м |
| Қуат көздері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Проекция | 3 жол |
| Жұмыс температурасы | -10 – 40 °C |
| Қабылдағышсыз жұмыс ауқымы | 10 м |
| Штатив жіптері | 1/4", 5/8" |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Тегістеу дәлдігі | ± 0,3 мм/м |
| Ені (1) | 83 |